Yeastar S-Series LTE 4G Module for ATT & T-Mobile PBX
SKU:
YST-LTE4G-EC25A
- Customer support
-
Free Shipping
- Secure payment method
$ 133.88
12 in stock
12 in stock
Description
– 4G LTE Module provides full voice capabilities, high speed data transmission for S-Series VoIP PBX, supporting 3G/4G network standard, and powerful SMS features.
– Supports LTE 4G ATT or T-Mobile
Specification
Overview
| Weight | 0.00625 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 × 1 × 3 cm |
| modules and cards | Yes |
| color | Blue |
| type of packaging | Brown Box |
| warranty | 3 Year |
| website link | www.yeastar.com |
| upc | 6926150086340 |
| brand | Yeastar |
| part_number | YST-LTE4G-EC25A |
Customer Reviews
Be the first to review “Yeastar S-Series LTE 4G Module for ATT & T-Mobile PBX” Cancel reply

Reviews
There are no reviews yet.