Bogen Off White Ceiling Speaker 7W with Transformer
SKU:
BG-S86T725PG8W
- Customer support
-
Free Shipping
- Secure payment method
$ 30.88
2 in stock
2 in stock
Description
– High quality, direct radiator speakers Features
– 7 watts watts power handling capacity
– Provision for quick attachment of transformer S86 S810
– Available with transformer mounted and wired
– BG-CEILING
Specification
Overview
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 14 × 4 cm |
| speaker style | Ceiling |
| watts | 15 |
| color | Off-White |
| country of origin | China |
| type of packaging | Brown Box |
| warranty | 2 year |
| website link | www.bogen.com |
| upc | BG-S86T725PG8W |
| brand | Bogen |
| part_number | BG-S86T725PG8W |
Customer Reviews
Be the first to review “Bogen Off White Ceiling Speaker 7W with Transformer” Cancel reply

Reviews
There are no reviews yet.