Yealink YEA-STAND-T54W Stand for T54W Phone
SKU:
YEA-STAND-T54W
- Customer support
-
Free Shipping
- Secure payment method
$ 5.88
100 in stock
100 in stock
Description
Stand for T54W Phone
Specification
Overview
| Weight | 0.0625 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 4 × 1 cm |
| accessories | Yes |
| stands, mounting equipment, and cases | Yes |
| country of origin | China |
| warranty | 1 Year |
| website link | http://www.yealink.com/ |
| upc | 841885113993 |
| brand | Yealink |
| part_number | YEA-STAND-T54W |

Reviews
There are no reviews yet.